Vac Premium (Type 574) Solis Print  PDF

magazijnvoorraad

Dit automatische vacuümsysteem voor droge en vochtige levensmiddelen heeft een geniale pulse vacuum functie, uitneembaar lekbakje en afdekking van edelstaal.



De SOLIS Vac Premium is een volautomatische vacuümmachine met handige Pulse Vacuum functie voor handmatige fijninstelling van het vacuüm. Er zijn twee vacumeersnelheden: een voor normaal vacumeren en een om te gebruiken bij drukgevoelige levensmiddelen. Bovendien kunnen zowel droge als ook vloeibare of vochtige levensmiddelen worden gevacumeerd. De voortgang is eenvoudig te volgen via de Led-voortgangsindicator.



De SOLIS Vac Premium heef een sterke afzuigpomp en bereikt een vacuüm tot -0,8 bar. De afzuigcapaciteit is ongeveer 9 liter per minuut. Het apparaat maakt een extra dikke sealnaad van 2,5 mm en is gemakkelijk te reinigen. Het bedieningspaneel met gebruiksvriendelijke tiptoetsen maakt gebruik simpel. 



De SOLIS Vac Premium beschikt bovendien over een vacuümslang en een slangaansluiting voor het vacumeren van voorraaddozen. Ook heeft het apparaat een uitneembaar lekbakje, handige antislipvoetjes en een voor vingerafdrukken ongevoelige afdekking van edelstaal.



De SOLIS Vac Premium wordt geleverd met 2 x 5 zakken (20 x 30 cm en 30 x 40 cm) en de vacuümslang, zodat u direct kunt beginnen.


Algemeen
Opvangsysteem vloeistof
Vacuümdruk -0.8
Zuigvermogen 9
Functies
Instelling droge voeding
Instelling vochtige voeding
Marineerfunctie
Fysieke kenmerken
Breedte 30
Diepte 14.5
Dubbele lasnaad
Gewicht 1.6
Hoogte 7
Materiaal Kunstof
Maximale breedte verzegelbalk 30
Met vacuümslang
Stroom
Vermogen 110
  • 119,99€
  • Excl. BTW: 99,17€

Print  PDF

Tags: vac premium type 574premium classsolisvacuümtoestel